baner
LOSY ABSOLWENTÓWANALIZA WYNIKÓW BADANIA LOSÓW ABSOLWENTÓW
SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ŚWIĘTEJ KRÓLOWEJ JADWIGI W JERZMANOWICACH
PRZEPROWADZONA W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

 Pobierz plik    


Refleksje uczniów na temat czasu spędzonego w naszej szkoły


"Zawsze bardzo lubiłem lekcje języka polskiego u pani Papisz, każda lekcja była fascynująca. Matematyka na dobrym poziomie, na każdej lekcji pani Tuleja -Kozera dawała możliwość rozwoju dla każdego. Bardzo dobrze wspominam wyjazdy narciarskie."
Bronisz


"Moim zdaniem poziom nauczania w Szkole Podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach jest bardzo wysoki dzięki czemu dostałam się do wybranego liceum. Bardzo miło wspominam czasy z mojej podstawówki i na pewno na długo pozostaną w mojej pamięci."

"Bardzo miło wspominam ten czas i myślę, że zostanie to ze mną na długo. Nauczyciele są super, a najbardziej miło wspominam panią Papisz i panią Tuleję -Kozera. Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam."

"Miło wspominam czas spędzony w szkole podstawowej ze względu na wielu przyjaciół, z którymi mam przyjemność utrzymywać kontakt do dziś."

"Bardzo dobrze wspominam szkołę podstawową. Miałem świetną polonistę i anglistkę."
Pozdrawiam S. Musiał


ANALIZA WYNIKÓW BADANIA LOSÓW ABSOLWENTÓW
GIMNAZJUM NR 1 IM. AKADEMII KRAKOWSKIEJ W JERZMANOWICACH
PRZEPROWADZONEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 Pobierz plik    


Refleksje uczniów na temat czasu spędzonego w naszym gimnazjum

"Czas spędzony w szkole wspominam bardzo ciepło. Najbardziej zadowolony jestem z wiedzy osiągniętej dzięki nauczycielom, którzy uczyli mnie przedmiotów, będących moimi obecnymi rozszerzeniami."

"Gimnazjum wspominam bardzo z utęsknieniem ponieważ, co dzien spotykałem ludzi ważnych w moim życiu i tęsknię za lekcjami z panem Mirkiem oraz za moją wychowawczynią."
Damian


"Czas spędzony w gimnazjum w Jerzmanowicach uważam za jeden z lepszych. Poznałem dużo znajomych. Bardzo fajni nauczyciele."
Paweł


"Szczególnie wdzięczna jestem nauczycielom, którzy wymagali systematycznej pracy i nauki. Miło wspominam udział w zajęciach, czy konkursach, które były szansą na rozwój. Poza tym tęsknię za współpracą z niektórymi nauczycielami oraz stołówką szkolną."
Paulina


"Bardzo mile wspominam czas spędzony w gimnazjum, z osobami z dawnej klasy nadal utrzymujemy kontakt."

"Jestem zadowolona z czasu spędzonego w gimnazjum. Panowała tam miła i przyjazna dla uczniów atmosfera. Kadra nauczycielska zapewniła mi dobre przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego."

ANALIZA WYNIKÓW BADANIA LOSÓW ABSOLWENTÓW
GIMNAZJUM NR 1 IM. AKADEMII KRAKOWSKIEJ W JERZMANOWICACH
PRZEPROWADZONEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 Pobierz plik    
ANALIZA WYNIKÓW BADANIA LOSÓW ABSOLWENTÓW
GIMNAZJUM NR 1 IM. AKADEMII KRAKOWSKIEJ W JERZMANOWICACH
PRZEPROWADZONEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 Pobierz plik    


Refleksje uczniów na temat czasu spędzonego w naszym gimnazjum


"Czas spędzony w gimnazjum wspominam bardzo dobrze. Zawarłam tam nowe znajomości, które mam nadzieję, że przetrwają całe życie. Nauczyciele są bardzo życzliwi, wspierają uczniów w osiąganiu celów. Jednym z najlepszych wspomnień tych 3 lat to m.in.: rajdy PTSM, na których świetnie się bawiłam i zdobywałam nową wiedzę, a także różne projekty np.: "Młodzi głosują", dzięki którym miałam okazję pojechać do sejmu."
Julia Sroka


"Wspomnienia z gimnazjum zostaną ze mną na zawsze. Był to najlepszy okres w moim życiu. Świetna klasa i świetna atmosfera. Niezapomniane lekcje matematyki z panem Mirkiem, jak i plastyki z panią Dudek."

"Na pewno przez długie lata będę dobrze wspominać pobyt w gimnazjum. Szczególnie będzie mi brakowało miłych nauczycieli, którzy w ciekawy i właściwy sposób przekazywali nam wiedzę..."

"Mile wspominam czas spędzony w gimnazjum ze względu na dobre towarzystwo, miłą atmosferę i niektórych nauczycieli m.in. pana Mirka oraz wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego."

"Te trzy lata spędzone w gimnazjum są czasem bardzo miło przeze mnie wspominanym. Teraz będąc już w liceum momentami tęsknię za tym co było, a już niestety nie wróci."
Patrycja


"Czas w gimnazjum był piękny i gdy tylko mam czas sięgam do tego pamięcią, może bardzo grzeczny nie byłem ale mimo sytuacji które mnie denewowały, kochałem to miejsce. Pozdrowienia dla wszystkich nauczycieli."
Wojciech Chochół


"Gimnazjum wspominam bardzo przyjemnie. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli oraz kolegów."
Mroźnik Adam

"Z perpektywy czasu, wiem, że gimnazjum jest jednym z milszych wspomnień i okresów w moim życiu. Nauczyciele naszego gimnazjum są naprawdę dobrymi nauczycielami, którzy bardzo dobrze tłumaczą. Jednak niektóre rzeczy i tradycje są dla uczniów niezrozumiane i wymagają wytłumaczenia, gdyż ja zrozumiałam je dopiero rozmawiając z nowymi nauczycielami w liceum. Reasumując jestem zadowolona z moich wyników, które uzyskałam w trzeciej klasie. Atmosfera w szkole również jest wspaniała."

ANALIZA WYNIKÓW BADANIA LOSÓW ABSOLWENTÓW
GIMNAZJUM NR 1 IM. AKADEMII KRAKOWSKIEJ W JERZMANOWICACH
PRZEPROWADZONEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 Pobierz plik    
Pobierz ankietę    
ANALIZA WYNIKÓW BADANIA LOSÓW ABSOLWENTÓW
GIMNAZJUM NR 1 IM. AKADEMII KRAKOWSKIEJ W JERZMANOWICACH
PRZEPROWADZONEGO W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 Pobierz plik    
"Czasy gimnazjum wspominam bardzo dobrze. Jest to czas, w którym dojrzewamy, podejmujemy ważne decyzje, ale też świetnie się bawimy. W naszym gimnazjum było wiele możliwości rozwijania swoich zainteresowań i nauczyciele z otuchą nas wspierali w dążeniu do celów. Myślę, że to gimnazjum dobrze mnie przygotowało zarówno w kwestii edukacji jak i wychowania bym teraz swobodnie czuła się w szkole średniej, w nowym otoczeniu."

"Według mnie Gimnazjum w Jerzmanowicach było bardzo fajne i chętnie wróciłbym się do niego. Przyczyną tego była bardzo fajna klasa, w której ze wszystkimi bardzo dobrze się dogadywałem.
Wraz z kolegami często wspominamy o czasach w gimnazjum, których nigdy nie zapomnimy."

"Było fajnie. porozmawiało się z kolegami. Dogadało się z nauczycielami."

"Miło wspominam czas spędzony w gimnazjum."

"Cóż, źle nie było. Przeżyłem te 3 lata i w sumie poza kilkoma problemami miło wspominam ten czas."

"Miło wspominam gimnazjum, jednak sądzę, że parę rzeczy można by zmienić. Pierwsza rzecz jaka przychodzi mi do głowy to jeżeli już chodzi o losy absolwentów to organizowanie spotkań z nimi, w kilku szkołach istnieje taka tradycja, że w dzień ślubowania klas pierwszych gimnazjum absolwenci przychodzą do szkoły, dzielą się swoimi spostrzeżeniami, wspominają lata, które tam spędzili. Myślę, że dobrym pomysłem byłaby organizacja właśnie takiego dnia podczas którego byli uczniowie mogliby okazję spotkać się we wspólnym gronie. Dobra inicjatywą, która warto podtrzymywać są Rajdy PTSM, których teraz mi bardzo brakuje ;) Cieszy mnie to, że szkoła zaczęła się rozwijać poprzez zaangażowanie uczniów i nauczycieli w takie wydarzenia jak debaty z przedstawicielami władz lokalnych, czy wyjazdy do warszawy na sesje Sejmu Dzieci i Młodzieży. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto będzie kontynuował przetarte już szlaki m.in. w takich akcjach."

"Myślę, że wspomnienia z gimnazjum zostaną ze mną na długie lata. Miła atmosfera, dobre nauczanie, fajne wycieczki oraz wspaniali nauczyciele. Gimnazjum to najfajniejsze 3 lata mojej edukacji."

"Chętnie bym wrócił z powrotem. Miałem swoich kolegów których znałem od 4 klasy
a teraz nie mam z nikim kontaktu. W technikum jest dużo większy poziom niż w gimnazjum.
Myślę, że jeśli byłaby taka możliwość chętnie przedłużyłbym pobyt w gimnazjum razem ze swoja klasą."
Krzysztof


"Nauka w tym gimnazjum przygotowała mnie do egzaminu gimnazjalnego i dzięki temu dostałam się do tego liceum. Chodziłam do fajnej klasy w której znalazłam wielu przyjaciół. Dziś z perspektywy czasu mile wspominam również nauczycieli, na majcy szczególnie mile wspominam panią Tuleje-Kozerę
a piątki z angielskiego zawdzięczam pani Nabiałek."

"Z moich czasów gimnazjum wiąże się wiele pozytywnych wspomnień. W tej szkole poznałam najlepszych przyjaciół i przeżyłam dużo wspaniałych chwil. Zawsze panowała w niej miła atmosfera i mimo, że mój wybór szkoły ponadgimnazjalnej był trafny i już zaaklimatyzowałam się w nowym liceum, to jednak tęsknię za gimnazjum i czasami mam ochotę tam wrócić."

"Jak na razie okres spędzony w gimnazjum był jednym z lepszych spędzonych w szkole."

"Było bardzo fajnie miła atmosfera. Najlepsze grono pedagogiczne. Najlepsza nauczycielka, którą lubiłem była p. Agata Tuleja-Kozera."

"Dobrze wspominam czasy gimnazjum, najbardziej pozytywnych ludzi jakich znam!"
Uczennica byłej 3 B ;)


"To był bardzo mile spędzony czas. Poznałem bardzo ciekawych ludzi."

"Chwile spędzone w gimnazjum zostaną w pamięci na długie lata. Wiele się nauczyłam i poznałam wspaniałych ludzi."


dzwonki
1.8.00 - 8.45
2.8.55 - 9.40
3.9.50 - 10.35
4.10.45 - 11.30
5.11.50 - 12.35
6.12.50 - 13.35
7.13.45 - 14.30
8.14.35 - 15.20


Dowóz
7:00Jerzmanowice / Sobieskiego (Sklep)
Jerzmanowice / Jurajska
Jerzmanowice / Pod jamą
Jerzmanowice / Nietoperzowa
Jerzmanowice / Doły
Jerzmanowice / Wschodnia
Kopaniny
Łazy / Pętla
Łazy / Remiza
Łazy / przystanek 1
Łazy / przystanek 2
Jerzmanowice / Szkoła
Autobusy kursują
w dni nauki szkolnej

Dowóz
7:00Gotkowice / przystanek DK94 w stronę Olkusza
Zachodnia
Szklary / Tartak
Szklary / Remiza
Szklary / Kościół
Szklary / Stara Szkoła
Szklary / Koniec
Jerzmanowice / Centralna
Jerzmanowice / Szkoła
Autobusy kursują
w dni nauki szkolnej


Odwóz
Łazy - Wschodnia - Nietoperzowa
pn., wt., czw., pt.12:50, 13:50, 14:40
śr.12:50, 13:50, 15:30
Autobusy kursują
w dni nauki szkolnej

Odwóz
Gotkowice - Zachodnia - Szklary
pn., wt., czw., pt.12:50, 13:50, 14:40
śr.12:50, 13:50, 15:30
Autobusy kursują
w dni nauki szkolnej