Baner Kontakt
PRACA ŚWIETLICY

Żaden z uczniów oraz nauczycieli nie wyobraża sobie naszej szkoły bez świetlico-jadalni.
Tutaj uczniowie spędzają wolny czas, odrabiają zadania domowe, bawią się z kolegami.
Tutaj też spożywane są serwowane przez kuchnię pyszne obiady.
Świetlica wyposażona jest w stoliki, krzesła, regały i szafki. Na ścianach wiszą tablice, na których eksponowane są prace dzieci oraz wszelkie dekoracje okazjonalne. W świetlicy znajdują się kwiaty, które sprawiają, że jest ona bardzo przytulna.
Uczniowie spędzają tu dużo czasu w oczekiwaniu na autobus, który ma zawieźć ich do domu lub na inne zajęcia.

czynna

od poniedziałku do piątku

w godzinach

od 700 do 1700

Zadaniem świetlicy szkolnej jest zapewnienie dzieciom zorganizowanej opieki wychowawczej przed i po zajęciach szkolnych w bezpiecznym i miłym otoczeniu,
stworzenie warunków do nauki i wypoczynku, rozwijanie zdolności i zainteresowań.
Mamy ambicję bycia świetlicą przyjazną dziecku, w której spotyka się ono z atmosferą życzliwości i zainteresowania, współpracy i zrozumienia .
Każde dziecko jest największą wartością naszej świetlicy.