baner
NASZE OSIĄGNIĘCIA





OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
XVI Wojewódzki Konkurs Biblijny - etap rejonowy

I miejsce - Paulina Filipek –kl. III c II miejsce - Eryk Szadkowski – kl. I b III miesce - Piotr Jakóbczyk – kl. II a




W bieżącym roku szkolnym uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Akademii Krakowskiej
Joanna Mazur klasa II B i Kamil Baranek klasa III A zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego
Małopolskiego Konkursu Geograficznego, a tym samym zostali finalistami tego konkursu.

14 kwietnia 2014 r. Joanna Mazur została laureatem
Małopolskiego Konkursu Geograficznego

Izabela Gąska, uczennica klasy III A została finalistką
Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Joanna Mazur, uczennica klasy II B została laureatem
XIII Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

Joanna Mazur, uczennica klasy II B została laureatem Konkursu Języka Polskiego

Laureatom i finalistom gratulujemy serdecznie sukcesu i życzymy dalszego powodzenia
w kolejnych etapach edukacji.






OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2012/2013


Izabela Gąska z kl. II b zakwalifikowała się
do etapu wojewódzkiego konkursu historycznego


OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2011/2012


I m-ce w VI Wojewódzkim Turystyczno-Artystycznym Rajdzie PTSM
w Książu Wielkim



I m-ce w I Gminnym Historyczno-Przyrodniczym Rajdzie
o Puchar Wójta Gminy w Łazach



III m-ce w IX Rajdzie o Puchar Starosty Krakowskiego
w Łazach






OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2010/2011


Radosław Bigaj
finalista
Małopolskiego Konkursu Chemicznego
organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty



Justyna Baranek
finalistka
Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego
,,Będę im Bogiem oni zaś będą mi ludem"



Piotr Śladowski
finalista
Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej
i Małopolskiego Kuratora Oświaty


dzwonki
1.8.00 - 8.45
2.8.55 - 9.40
3.9.50 - 10.35
4.10.40 - 11.25
5.11.45 - 12.30
6.12.45 - 13.30
7.13.35 - 14.20
8.14.25 - 15.05


Dowóz
6:45Wola Kalinowska, Sąspów, Bukowiec, Sąspów remiza
7:00Jerzmanowice (kolonie wschodnie I, II, III)
7:15Stok, Jerzmanowice (kolonia zachodnia), Gotkowice, Sąspów, Wymysłów
7:30Szklary
7:35Łazy, Kopaniny


Odwóz
12:50Gotkowice, Jerzmanowice-kol. zachodnia, Stok, Szklary
Łazy, Kopaniny, Jerzmanowice-kol. wschodnie 1, 2, 3
13:45Gotkowice, Jerzmanowice-kol. zachodnia, Stok, Szklary
Łazy, Kopaniny, Jerzmanowice-kol. wschodnie1, 2, 3
14:35Gotkowice, Jerzmanowice-kol. zachodnia, Stok, Szklary
Sąspów, Wola Kalinowska
14:55Łazy, Kopaniny, Jerzmanowice-kol. wschodnie 1, 2, 3