Baner Kontakt


















NAUCZYCIELE UCZĄCY W NASZEJ SZKOLE...


Lp.
IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
NAUCZANY PRZEDMIOT
1Dyrektor
2V -ce dyrektor mgr Ewa Rogóż
WOS, WDŻwR
3V -ce dyrektor mgr Teresa Sieradzka
geografia
4mgr Bożena Bień
edukacja wczesnoszkolna
5mgr Agnieszka Woszczek
nauczyciel przedszkola
6mgr Maria Derejska
nauczanie zintegrowane
7mgr Izabela Filipowska - Krzystanek
nauczyciel świetlicy
8mgr Sylwia Dudek
muzyka, zaj. art., plastyka
9mgr Dorota Ferdek
język polski
10mgr Jadwiga Filipowska
edukacja wczesnoszkolna
11mgr Aneta Firszt-Kozdęba
matematyka
12mgr Barbara Wrona
język angielski, biblioteka
13mgr Anna Głowacka
informatyka, technika
14mgr Marzena Głuszek
nauczyciel przedszkola
15mgr Marta Janecka
WDŻwR, historia
16mgr Aleksandra Izdebska
przyroda
17mgr Rafał Jureczko
wychowanie fizyczne, informatyka
18mgr Tomasz Kiszka
wychowanie fizyczne
19mgr Barbara Kurek
nauczyciel przedszkola
20mgr Irena Marszałek
fizyka
21mgr Anna Sumera
biologia
22mgr Dorota Mirek
nauczyciel przedszkola
23mgr Krzysztof Mirek
matematyka
24mgr Małgorzata Nabiałek
język angielski
25mgr Maria Niemiec
nauczyciel świetlicy
26mgr Marzena Polak
religia/nauczyciel świetlicy
27mgr Adrian Panasiuk
wychowanie fizyczne
28mgr Małgorzata Wites
przyroda, chemia
29mgr Grażyna Piwowarczyk
język polski, biblioteka
30mgr Justyna Piwowarczyk
język angielski
31mgr Jolanta Papisz
język polski
32mgr Anna Piechota
język niemiecki
33mgr Lucyna Rosołek
edukacja wczesnoszkolna
34mgr Małgorzata Ruszkowska
nauczyciel przedszkola
35mgr Agata Sarota
religia
36mgr Edyta Siudek
historia
37mgr Edyta Skotniczna
język polski
38mgr Marta Sowa
nauczyciel przedszkola
39mgr Katarzyna Stachowicz
pedagog szkolny
40mgr Beata Syrek
nauczanie zintegrowane
41mgr Małgorzata Śladowska
edukacja wczesnoszkolna
42mgr Monika Śladowska
język angielski
43mgr Wojciech Świerad
wychowanie fizyczne
44ks. mgr Jacek Piwowarski
religia
45mgr Agata Tuleja-Kozera
matematyka, technika
46mgr Ewa Florczyk
edukacja wczesnoszkolna
47mgr Jacek Morawski
muzyka, zaj. art.
48mgr Dorota Sarota
edukacja wczesnoszkolna
49mgr Edyta Grzebinoga
logopeda






































Dzwonki
1.8.00 - 8.45
2.8.55 - 9.40
3.9.50 - 10.35
4.10.40 - 11.25
5.11.45 - 12.30
6.12.45 - 13.30
7.13.35 - 14.20
8.14.25 - 15.05


Dowóz
6:45Wola Kalinowska, Sąspów, Bukowiec, Sąspów remiza
7:00Jerzmanowice (kolonie wschodnie I, II, III)
7:15Stok, Jerzmanowice (kolonia zachodnia), Gotkowice, Sąspów, Wymysłów
7:30Szklary
7:35Łazy, Kopaniny


Odwóz
12:50Gotkowice, Jerzmanowice-kol. zachodnia, Stok, Szklary
Łazy, Kopaniny, Jerzmanowice-kol. wschodnie 1, 2, 3
13:45Gotkowice, Jerzmanowice-kol. zachodnia, Stok, Szklary
Łazy, Kopaniny, Jerzmanowice-kol. wschodnie1, 2, 3
14:35Gotkowice, Jerzmanowice-kol. zachodnia, Stok, Szklary
Sąspów, Wola Kalinowska
14:55Łazy, Kopaniny, Jerzmanowice-kol. wschodnie 1, 2, 3