Baner Kontakt


















NAUCZYCIELE UCZĄCY W NASZEJ SZKOLE...


Lp.
IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
NAUCZANY PRZEDMIOT
1Dyrektor
2V -ce dyrektor mgr Ewa Rogóż
WOS, WDŻwR
3V -ce dyrektor mgr Teresa Sieradzka
geografia
4mgr Bożena Bień
edukacja wczesnoszkolna
5mgr Dorota Sarota
edukacja wczesnoszkolna
6mgr Sylwia Wiech
muzyka, plastyka
7mgr Izabela Filipowska - Krzystanek
nauczyciel świetlicy
8mgr Marta Karcz
edukacja wczesnoszkolna
9mgr Dorota Ferdek
język polski
10mgr Izabela Filipowska-Krzystanek
edukacja wczesnoszkolna
11mgr Aneta Firszt-Kozdęba
matematyka
12mgr Barbara Wrona
biblioteka
13mgr Anna Głowacka
informatyka, technika
14mgr Marzena Głuszek
nauczyciel przedszkola
15mgr Marta Janecka
WDŻwR, historia
16mgr Aleksandra Izdebska
biologia, przyroda
17mgr Rafał Jureczko
wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, gim. korekcyjna
18mgr Tomasz Kiszka
wychowanie fizyczne
19mgr Barbara Kurek
nauczyciel przedszkola
20mgr Irena Marszałek
fizyka
21mgr Ewa Florczyk
edukacja wczesnoszkolna
22mgr Dorota Mirek
nauczyciel przedszkola
23mgr Krzysztof Mirek
matematyka
24mgr Małgorzata Nabiałek
język angielski
25mgr Maria Niemiec
nauczyciel świetlicy
26mgr Marzena Polak
religia, nauczyciel przedszkola
27mgr Adrian Panasiuk
wychowanie fizyczne
28mgr Anna Piotrowska
chemia
29mgr Grażyna Piwowarczyk
edukacja wczesnoszkolna
30mgr Justyna Piwowarczyk
język angielski
31mgr Jolanta Papisz
język polski
32mgr Anna Piechota
język niemiecki
33mgr Lucyna Rosołek
edukacja wczesnoszkolna
34mgr Małgorzata Ruszkowska
nauczyciel przedszkola
35mgr Agata Sarota
religia
36mgr Ewelina Nabagło
geografia
37mgr Edyta Skotniczna
język polski, historia
38mgr Marta Sowa
nauczyciel przedszkola
39mgr Katarzyna Stachowicz
pedagog szkolny, doradca zawodowy
40mgr Beata Syrek
nauczanie zintegrowane
41mgr Małgorzata Śladowska
edukacja wczesnoszkolna
42mgr Monika Śladowska
język angielski
43mgr Sylwester Brzeziński
wychowanie fizyczne
44ks. mgr Rafał Mosoń
religia
45mgr Agata Tuleja-Kozera
matematyka
46mgr Edyta Grzebinoga
logopeda
47mgr Magdalena Kurek
nauczyciel przedszkola
48mgr Anna Wypart
nauczyciel przedszkola
49mgr Anna Roś
język angielski
50mgr Agnieszka Stach
nauczyciel przedszkola
51mgr Jolanta Wiążewska
logopeda
52mgr Justyna Zgoda
edukacja wczesnoszkolna






































Dzwonki
1.8.00 - 8.45
2.8.55 - 9.40
3.9.50 - 10.35
4.10.45 - 11.30
5.11.50 - 12.35
6.12.50 - 13.35
7.13.45 - 14.30
8.14.40 - 15.25


Dowóz
6:55Jerzmanowice ulice: Nietoperzowa, Doły, Pod Grodziskiem, Jurajska, Jana lll Sobieskiego, Centralna, Szkoła
6.55Jerzmanowice Stok, ul. Zachodnia, ul. Krakowska w stronę stacji Shell
7.10Gotkowice przystanek droga krajowa 94 w kierunku Olkusz, Szkoła
7:25Łazy Pętla, Łazy Remiza, Łazy przystanki 1, 2, 3, Kopaniny „koło Studni, Szkoła
7:35Szklary przystanki – Żary pętla, Szklary Tartak, Szklary Remiza, Szklary Kościół, Szklary Stara Szkoła, Szklary Koniec, Jerzmanowice ul. Centralna, szkoła
Autobusy kursują
w dni nauki szkolnej


Odwóz
12:50Gotkowice, Jerzmanowice ul. Zachodnia, Stok, Szklary
12:50Łazy, Kopaniny, Jerzmanowice ul. Wschodnia, Doły, Jurajska, Pod Jamą, Nietoperzowa, Jana lll Sobieskiego
13:45Gotkowice, Jerzmanowice ul. Zachodnia, Stok, Szklary
13:45Łazy, Kopaniny, Jerzmanowice ul. Wschodnia, Doły, Jurajska, Pod Jamą, Nietoperzowa, Jana III Sobieskiego
14:40Gotkowice, Jerzmanowice ul. Zachodnia, Stok, Szklary
14:40Łazy, Kopaniny, Jerzmanowice ul. Wschodnia, Doły, Jurajska, Pod Jamą, Nietoperzowa, Jana III Sobieskiego
Autobusy kursują
w dni nauki szkolnej